Monastère de Vedrin Mănăstirea Acoperământul Maicii Domnului Vedrin, Namur

Mănăstirea Acoperământul Maicii Domnului Vedrin, Namur. Programul de slujbe de Paști. Sfânta și Marea Miercuri. Ora 1900 Denie. Sfânta și Marea Joi. Ora 800 Liturghia Sf. Vasile Cel Mare unită cu Vecernia. Ora 1900 Denia Celor 12 Evanghelii. Sfânta și Marea Vineri. Ora 800 Ceasurile Împărătești. Vecernia. Și Punerea în Mormânt a Mântuitorului. Ora 1900 Denia cu Prohodul Domnului. Sfânta și Marea Sâmbătă. Ora 800 Liturghia. Sf Vasile cel Mare unită cu Vecernia. Cu binecuvântarea Înal.

OVERVIEW

The web site manastirea.be currently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have parsed five pages inside the site manastirea.be and found twenty-nine websites associating themselves with manastirea.be.

MANASTIREA.BE TRAFFIC

The web site manastirea.be has seen diverging levels of traffic through the year.
Traffic for manastirea.be

Traffic ranking (by month) for manastirea.be

Traffic ranking by day of the week for manastirea.be

Simplyxpress Simply expressing faith, communication, translation and flowers

Simply expressing faith, communication, translation and flowers. Ajutati un fluture sa zboare. Mai 14, 2012 de simplyxpress. Stiu ca sunt multe campanii pentru ajutorarea celor bolnavi, mai ales in mediul online.

Parohia Sfintii Apostoli Knokke-Heist - Stella Marisstraat, Zeebrugge, Belgia

Stella Marisstraat, Zeebrugge, Belgia. Canon de rugăciune către Sfinţii Apostoli. Canon de rugăciune către Sfinţii Apostoli. Sfinţilor Apostoli rugaţi pe Milostivul Dumnezeu, ca să dea iertare de greşeli sufletelor noastre. Tabară NEPSIS pentru copiii între 6 şi 13 ani. Festivalul Din dragoste pentru frumos.

Diaspora Ortodoxa Stiri ortodoxe din diaspora

Marti, 23 Aprilie a. Réunion annuelle de la Conférence des évêques orthodoxes du Canada. Slujba arhiereasca si hirotoniri in Parohia Viterbo.

Biserica Sfântul Gheorghe Turnhout

Festivalul Din dragoste pentru frumos se lanseaza peste cateva zile. Festivalul reprezinta o oportunitate pentru . Sfântul Efrem cel Nou grabnic ajutător.

Parohia Ortodoxă Română Nașterea Maicii Domnului Antwerpen

Invitație la PELERINAJ ÎN ISRAEL, oct-noi 2017. Rugăciune la trecerea dintre ani. Binecuvântarea caselor, de Bobotează. Programul liturgic la praznicele Nașterii și Botezului Domnului. O, brad frumos! Programul lunii DECEMBRIE 2016.

Locașuri de cult ortodoxe române în Belgia

Pagina bisericilor și mănăstirilor ortodoxe române din Belgia. Imaginea de ansamblu a locațiilor locașurilor de cult de pe teritoriul Belgiei. De aici puteți naviga către pagina de internet a fiecărui locaș de cult. Aceasta se va deschide într-o fereastră nouă. Conținutul acestui site, textele, fotografiile, logo-urile și orice alte materiale prezente pe site sunt protejate de legea dreptului de autor.

WHAT DOES MANASTIREA.BE LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of manastirea.be Mobile Screenshot of manastirea.be Tablet Screenshot of manastirea.be

MANASTIREA.BE SERVER

Our crawlers discovered that a single page on manastirea.be took two thousand and fifty-three milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
89.42.223.221

We found that this website is utilizing the LiteSpeed operating system.

Monastère de Vedrin Mănăstirea Acoperământul Maicii Domnului Vedrin, Namur

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site manastirea.be has the following on the web page, "Mănăstirea Acoperământul Maicii Domnului Vedrin, Namur." I saw that the website also said " Programul de slujbe de Paști." They also said " Ora 800 Liturghia Sf. Vasile Cel Mare unită cu Vecernia. Ora 1900 Denia Celor 12 Evanghelii. Ora 800 Ceasurile Împărătești. Și Punerea în Mormânt a Mântuitorului. Ora 1900 Denia cu Prohodul Domnului. Sf Vasile cel Mare unită cu Vecernia."

SEE SIMILAR WEBSITES

Manastirea Sfantul Ioan Botezatorul, Alba-Iulia

Despre Sfânta Cruce și expoziția Crucea. În Duminica Sfintei Cruci, 11 martie 2018. Pentru a viziona emisiunea, faceți click aici. Iași, 25 februarie 2018. Pentru a viziona conferința, faceți click aici. Pentru a viziona videoclipurile, faceți click aici. Conferinţă susţinută de Părintele Ioan. În cadrul unei Seri duhovniceşti. În data de 6 decembrie 2017.

Manastirea Bârsana

Aici, ca şi-n alte locuri miraculoase din ţară, înţelegem, mai bine, locul neamului românesc, între Dumnezeu şi bucata de pământ. Nici o notă discordantă în această.

Mănăstirea Bârnova

Biserica este Trupul tainic al lui Hristos care ne unește pe toți, formând un trup. Confruntată cu necredința și necurăția inimii, cu rătăciti sectare și egoiste - singură Biserica -. Este în măsură să ridice vălul de pe ochii inimii pentru a vedea Împărăția lui Dumnezeu.

Manastirea Brancoveanu - Sambata de Sus

Click aici pentru a asculta predica saptamanii. Sarbatori ale întregii lumi crestine, zile ale împacarii linistii sufletesti si ale bucuriei. Craciunul reprezinta praznuirea Nasterii celei dupa trup a Domnului Dumnezeului si Mântuitorului nostru Iisus Hristos. Bunul Dumnezeu, vazând neamul omenesc chinuit de diavol, I s-a facut mila de el.